Steven Luca - Schrott
Poppentheater
14 uur & 15 uur & 16.30 uur & 17.30
Straatveger Schrott is vriendelijk. Zelfs klimaatvriendelijk. Hij heeft hij een buitengewone interesse voor het restafval van passerend publiek. De restanten die de toeschouwers in zijn vuilnisemmer deponeren ziet hij als een waardevolle verzameling spullen die misschien een tweede leven kunnen krijgen. Wie weet gaat u met iets moois naar huis. In ieder geval met een warme herinnering aan die vriendelijke straatveger Schrott.
In deze nieuwe act, die geheel in de hedendaagse ecologische tijdsgeest past, benadert poppenspeler Steven Luca het restafval van het publiek met een grote dosis poëzie. Deze bescheiden meester van de improvisatie paart droefheid aan vrolijk verzinsel.

Bonpardon - Fou d’amour
Interactieve walking act
14 uur & 15.30 uur
Fou d’amour vertelt het verhaal van een excentrieke straatclown voor wie het spel der liefde geen geheimen kent. Een playboy avant la lettre in het personage van cupido. Deze amoureuze liefdesengel dompelt je onder in de sfeer van de jaren twintig en bezorgt je kriebels in de buik. Of deze kriebels door de liefde of de lach komen, laten we jullie graag zelf beleven.

Keeping Company - Hats 2 Heads
Hoedenmanipulatie
14.30 uur & 16u.45 uur
Twee circusartiesten, tien hoeden en een ladder Meer is er niet nodig om een eigen taal te creëren. Met momenten van stilte, van humor en van opwinding. Twee jongleurs bewegen, jongleren, bouwen torens en vangen vliegende hoeden. Steeds meer hoeden in de lucht, steeds minder voeten op de grond.

Borokov
Balkan Band
15.15 uur
Prettig gestoord gezelschap uit het Brusselse. Met veel blaasinstrumenten, gitaar, basdrum en trekzak. Borokov vertolkt op onnavolgbare wijze de balkanklassiekers en zorgt gegarandeerd voor ambiance in de keet.

Airkesmachine
Sfeervolle en rondfietsende muzikale act met Vlaamse klassiekers
15.45 uur & 17.45 uur
Rijdend op zijn gepimpte mobiel brengt Mr. Airkesmachine met zijn kleurrijke en enthousiaste verschijning een glimlach op ieders gezicht.
Airkesmachine is nostalgie! Een sfeervol moment vol plezier en verbinding. Een sluitend concept waarbij weinig onmogelijk is... Door de kermismegafoon blazen bekende muzieknummers, er zijn zang- en dansmomenten bij de vleet doorspekt met live-muziek. Mr. Airkesmachine staat steeds in connectie met zijn publiek: de sociale toets werd nergens hoger in het vaandel gedragen. Een van de vele redenen waarom deze act niemand onberoerd laat.

Compagnie Zalataï - Bal(les)
Acrobatie met koorden en ballen
16.15 uur
Bal(les) is het resultaat van een ontmoeting tussen twee artiesten. De ene is acrobaat en de andere een jongleur. Twee personages die spelen, plagen en elkaar zoeken via hun respectievelijke talen. Bal(les) is een poëtische en ontroerende show, vol finesse!

Cirque Barbette - Tu sens la Terre bouger
Interactief circustheater vol muziek, schommels en beweging
17.15 uur
Tu sens la terre bouger? is een voorstelling in open lucht. Twee muzikanten en vier circusartiesten leiden het publiek mee in een poëtische en vreugdevolle voorstelling, waarbij evenwicht en communicatie de belangrijkste spelregels zijn. De band tussen het publiek en de performers is vanaf het begin voelbaar, want het is het publiek dat, door als contragewicht te fungeren, de scenografie rechtop laat staan.
De voorstelling volgt een ceremoniële logica, met als doel een menselijke mobile te creëren met behulp van ijzeren masten, touwen, stenen en hout. De voorstelling is zowel intiem als spectaculair.

Cie Pol & Freddy - De Cuyper vs De Cuyper
Jongleerbattle in een kolkend stadium
19 uur
Twee jonglerende broers strijden in een sportstadion met elementen van heroïek, fairplay, blessures, sponsoring, doping en scheidsrechterlijke beslissingen. Enthousiaste supporters en een verslaggever maken het geheel compleet. Eén broer wint, één verliest.

Brika Bak
Theatrale coverband met liedjes van vroeger en nu met een knipoog
18.15 uur & 20 uur
Brika Bak blaast nieuw leven in oude liedjes. De nummers werden in een eigenzinnig jasje gestoken: eerlijk, zonder pretentie en vooral met veel goesting. Als ouderwetse troubadours trekken ze van plein naar café en van feest naar festival om zo dicht mogelijk bij hun publiek te spelen. De mannen van Brika Bak brengen met hun accordeon (Corneel Didier), sax (Pelle Mächs), gitaar (Jurgen Stroobant) en cajon (Michiel Claeys) een muzikaal, fenomenaal en abnormaal gezellige avond.
