Vrijwilliger worden

Vrijwilliger worden op de jeugddienst

Wat

Vrijwilligers vormen de zuurstof van het jeugdwerk. Bij jeugdcentrum Jotie doen we voor allerhande projecten beroep op vrijwilligers. We zoeken animatoren voor begeleiding van allerhande activiteiten, maar bv. ook creatieve jongeren die ons bijstaan om leuke folders, affiches of campagnes voor jongeren te ontwerpen of freelance medewerkers voor allerhande taken en klusjes bij projecten of in drukke periodes.

Als vrijwilliger zit je goed bij jeugdcentrum Jotie: we leggen onze vrijwilligers in de watten en leggen onze troeven graag op tafel:

  • Een interessante vrijwilligersvergoeding.
  • Een goede bescherming dankzij de informatienota met daarin alle rechten en plichten van onze vrijwilligers.
  • Een intensieve begeleiding en ondersteuning door jeugdcentrum Jotie: we geven je alvast heel wat feedback zodat jij als jongere kan groeien en allerlei competenties (verantwoordelijkheid nemen, samenwerken, leiding geven, …) kan ontwikkelen.
  • Vrijblijvende deelname aan vorming en teambuilding. Er worden heel wat activiteiten georganiseerd voor en door de vrijwilligersploeg.
  • Veel respect en oprechte waardering voor je inzet!
Procedure

Interesse?

Vul dan de detailfiche  in.

Bedrag
De vrijwilligersvergoeding is wettelijk beperkt tot max. € 34.03 per dag en € 1.361,23 per jaar. Je mag bij verschillende organisaties (of diensten) vrijwilligersvergoedingen ontvangen; maar dan moet je zelf bijhouden dat deze maxima niet overschreden worden.