Samenstelling

Marnic De Meulemeester
Burgemeester (Open VLD)

Veiligheid – Communicatie – Toerisme – City Marketing – Ruimtelijke Ordening – Milieu – Duurzaamheid

Nederenamestraat 348
055 33 51 28
burgemeester@oudenaarde.be
Zitdag: maandag van 10 tot 12 uur in het ACM

 

Stefaan Vercamer
1ste schepen (CD&V)

Cultuur – Wijkontwikkeling – Burgerzaken – Tewerkstelling – Sociale economie – Landbouw – Wonen – Kerkfabrieken

Generaal Merchierstraat 37
0496 299 429
Stefaan.vercamer@oudenaarde.be
Zitdag op afspraak

 

John Adam
Schepen (Open VLD)

Evenementen – Openbare werken

Wallestraat 128A
0478 38 02 65
John.adam@oudenaarde.be
Zitdag op afspraak

 

Peter Simoens
Schepen (Open VLD)

Sport – Recreatie – Mobiliteit

Wallestraat 130 B
055 31 95 32
0475 28 28 59
peter.simoens@oudenaarde.be
Zitdag: woensdag van 15 uur – 16 uur in de sportdienst of na afspraak (gsm/e-mail)

 

Bart Dossche
Schepen (Open VLD)

Financien – Aankoopdienst  – Informatica (ICT) – Administratieve Vereenvoudiging – Dierenwelzijn

Deinzestraat 55 bus 6
bart.dossche@oudenaarde.be

 

Sybille De Vos
Schepen (Open VLD)

Personeelszaken – Onderwijs – Zustersteden

Riedekens 95
055 33 51 33
sybille.devos@oudenaarde.be
Zitdag: maandag of donderdag na afspraak

 

Julie Dossche
Schepen (Open VLD)

Lokale Economie – KMO – Middenstand – Jeugd – Internationale Betrekkingen

Ronseweg 66/0131
0472 52 86 85
julie.dossche@oudenaarde.be
Zitdag: na afspraak

 

Mathieu Mas
Voorzitter Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst (CD&V)

Sociaal Beleid – Gezinsbeleid – Seniorenbeleid – Ontwikkelingssamenwerking – Gelijke kansen – Kinderopvang – Gezonde gemeenten – Mensen met een beperking – Armoedebestrijding

Georges Lobertstraat 66
0494 59 21 69
mathieu.mas@oudenaarde.be

 

Bart Baele
Algemeen directeur