Oudenaarde zoekt stadsdichter
Kandideer t.e.m. 3 april
Gepost op zaterdag 18 februari 2023
Wil jij als gloednieuwe stadsdichter jouw dichterlijke visie op het leven in onze stad brengen? En inwoners op een laagdrempelige manier in contact brengen met poëzie? Aarzel dan niet en kruip in je pen!
Gezocht
- Je bent minstens 18 jaar en hebt een link met Oudenaarde
- Je hebt zin om gedurende twee jaar minstens vier gedichten per jaar te schrijven
- Je bepaalt zelf de inhoud van je gedichten
- Je laat je inspireren door onze stad, onze inwoners en de lokale actualiteit
- Je vindt het leuk om samen met de bibliotheek en andere partners mee na te denken over activiteiten rond poëzie en dichterschap (optredens, workshops, lezingen,…)
- Je kijkt ernaar uit om je gedichten te zien verschijnen in en op de verschillende communicatiekanalen van de stad
- Je wordt vergoed voor je gedichten en kan erop rekenen dat je naam telkens duidelijk wordt vermeld bij publicaties
Kandideren
Kandideren kan tot en met maandag 3 april en wel op de volgende manier:
- Voorzie een korte cv met contactgegevens, geboortedatum, een motivatiebrief en een projectvoorstel of een visie op poëzie in Oudenaarde
- Selecteer drie gedichten in getypte vorm van maximaal een A4 (een van de ingediende gedichten heeft specifiek Oudenaarde als thema)
- Bezorg je kandidatuur digitaal aan bibliotheek@oudenaarde.be of per post aan Openbare bibliotheek, Kandidatuur stadsdichter, Markt 35, 9700 Oudenaarde
Op Wereldboekendag, zondag 23 april 2023, wordt bekendgemaakt wie de eerste Oudenaardse stadsdichter wordt.