Samenstelling

De gemeenteraad is het hoogste beleidsorgaan van de stad en komt tien keer per jaar samen, normaal gezien telkens de laatste maandag van iedere maand (behalve in juli en augustus).
Momenteel telt de Oudenaardse gemeenteraad 32 raadsleden, waaronder de burgemeester en acht schepenen (de OCMW-voorzitter is van rechtswege schepen).

Burgemeester

De Heer
Marnic De Meulemeester (Open VLD)

Vlaams Volksvertegenwoordiger
Voorzitter gemeenteraad

BEVOEGDHEDEN:
Ondernemen en tewerkstelling, toerisme, veiligheid, communicatie, toezicht OCMW

TE BEREIKEN:
Nederenamestraat 348
9700 Oudenaarde

T  055 49 70 67 en 055 33 51 28
marnic.de.meulemeester@oudenaarde.be of burgemeester@oudenaarde.be

Schepenen

De Heer
Lieven Cnudde (CD&V)

Algemeen Directeur

BEVOEGDHEDEN:

Jeugd- en gezinsbeleid, mobiliteit, onderwijs, kinderopvang

 

TE BEREIKEN:
Heurnestraat 161
9700 Oudenaarde

M  0477 13 13 69
lieven.cnudde@oudenaarde.be

ZITDAGEN:
na afspraak

De Heer
Guy Hove (Open VLD)

Advocaat

BEVOEGDHEDEN:
Openbare Werken, Cultuur

TE BEREIKEN:
Ommegangstraat 4
9700 Oudenaarde

T  055 30 96 98 en 055 33 51 33 (ACM)
Guy.Hove@oudenaarde.be

ZITDAGEN:
vrijdag van 11 uur tot 12 uur

De Heer
Peter Simoens (Open VLD)

Advocaat

BEVOEGDHEDEN:
Sport, Recreatie, Regie Grondbeleid

TE BEREIKEN:
Volkegemberg 30
9700 Oudenaarde

T  055 31 95 32
E (werk)  peter.simoens@oudenaarde.be
E (thuis)  simoens.peter@skynet.be
M  0475 28 28 59

ZITDAGEN:
Elke woensdag van 15.00 u. - 16.00 u. in de sportdienst
of na afspraak (gsm / email)

De Heer
Richard Eeckhaut (CD&V)

Landbouwer

BEVOEGDHEDEN:
Ruimtelijke Ordening, Milieu, Landbouw, Kerkfabrieken, Aankoopdienst

TE BEREIKEN:
Spoorweglaan 47
9700 Oudenaarde

T  055 31 13 78 en 055 33 51 32 (ACM)
Richard.Eeckhaut@oudenaarde.be
 
ZITDAGEN:
Donderdag van 16.00 uur tot 18.00 uur (ACM)

Mevrouw
Carine Portois (Open VLD)

BEVOEGDHEDEN:
Burgerzaken, Internationale betrekkingen, Zustersteden

TE BEREIKEN:
Stationsplein 81
9700 Oudenaarde

T  055 31 81 02 en 055 33 51 21 (ACM)
Carine.Portois@oudenaarde.be
M  0479 07 49 11

ZITDAGEN:
Op afspraak

De Heer
Peter Dossche (Open VLD)

dierenarts

BEVOEGDHEDEN:
Financiën, informatica, administratieve vereenvoudiging, dierenwelzijn

TE BEREIKEN:
Keirestraat 19
9700 Oudenaarde

T  055 45 58 31 en 055 33 51 19 (ACM)
peter.dossche@oudenaarde.be

ZITDAGEN:
donderdag van 16.00 uur tot 17.30 uur

De heer
John Adam (Open VLD)

Bediende NMBS

BEVOEGDHEDEN:
personeelszaken, evenementen, gelijke kansen

TE BEREIKEN:
Abdijstraat 65/0302
9700 Oudenaarde

M  0478 38 02 65
john.adam@oudenaarde.be

ZITDAG:
na afspraak

De Heer
Stefaan Vercamer (CD&V)

OCMW-voorzitter
Federaal parlementslid

BEVOEGDHEDEN:
Sociaal beleid, seniorenbeleid, mensen met een beperking, sociale economie, ontwikkelingssamenwerking

TE BEREIKEN:
Generaal Merchiersstraat 37
9700 Oudenaarde

M  0496 29 94 29
stefaan.vercamer@dekamer.be

ZITDAG:
na afspraak

Raadsleden